Zig gouache

Zig gouache
Zig gouache
Zig gouache
Zig gouache

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZIG, Louis Gaudin (?-1936): "Pirate Fantaisie", gouache på papper, signerad ZIG, bladmått, 47,5x31,5 cm

Skador

146661

2012-09-11