Ljusstakar Pehr Henrik Lundén

Ljusstakar Pehr Henrik Lundén
Ljusstakar Pehr Henrik Lundén
Ljusstakar Pehr Henrik Lundén
Ljusstakar Pehr Henrik Lundén

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Pehr Henrik Lundén (mästare 1797-1834), signerade i formen P.H.Lundén Lidköping, fot med pärlstav, höjd 19 cm

Bucklor

146664

2012-09-11