Ingeborg Westfelt Eggertz olja
2012-09-12
146681
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WESTFELT EGGERTZ, Ingeborg (1855-1936): Näten lagas, signerad Bedstemor av I. Westfelt Eggertz, olja på duk, 36x28 cm
Färgbortfall