Ingeborg Westfelt Eggertz olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WESTFELT EGGERTZ, Ingeborg (1855-1936): Näten lagas, signerad Bedstemor av I. Westfelt Eggertz, olja på duk, 36x28 cm

Färgbortfall

146681

2012-09-12