Akvarell med sydländsk flicka
2012-09-12
146682
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Sydländsk flicka med tamburin, signerad G Werner Roma, akvarell, 21x16 cm