Sven Erixson litografi

Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Interiör Mekrossla", 1956, signerad och daterad Sven Erixson -53, 191/260, färglitografi, 46x56, Sonen Sverre i familjen Erixsons vintersportstuga i Hälsingland

146693

2012-09-16