Sven Erixson litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Interiör Mekrossla", 1956, signerad och daterad Sven Erixson -53, 191/260, färglitografi, 46x56, Sonen Sverre i familjen Erixsons vintersportstuga i Hälsingland
146693
2012-09-16