Per Ewert oljemålning

Per Ewert oljemålning
Per Ewert oljemålning
Per Ewert oljemålning
Per Ewert oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EWERT, Per (1869-1894): Solbelyst landskap, signerad och daterad P Ewert 91, olja på duk, 34x35 cm

146706

2012-09-17