Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Mayer AL, Kvinnoporträtt, olja på duk, 90x74 cm
Dukskada
146708
2012-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här