Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Tiger, tiger", signerad M. Pyk, olja på duk, 30,5x25 cm

146722

2012-09-13