Ivar Arosenius akvarell

Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell
Ivar Arosenius akvarell

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AROSENIUS, Ivar (1878-1909): Svart tjärn, akvarell, signerad och daterad, 22x19,5 cm

146729

2012-09-12