Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOBERG, Sven (1870-1935): Porträttfigur, signerad och daterad Sven Boberg, Paris 1905, brons, höjd 15 cm
146734
2012-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här