Skulptur Sven Boberg

Skulptur Sven Boberg
Skulptur Sven Boberg
Skulptur Sven Boberg
Skulptur Sven Boberg
Skulptur Sven Boberg
Skulptur Sven Boberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOBERG, Sven (1870-1935): Porträttfigur, signerad och daterad Sven Boberg, Paris 1905, brons, höjd 15 cm

146734

2012-09-12