Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
FRIDELL, Axel (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A. Fridell, etsning, 18,5x14, Asplund 27, Haskel 33
Ngt gulnad
146735
2012-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här