Fridell etsning

Fridell etsning
Fridell etsning
Fridell etsning
Fridell etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A. Fridell, etsning, 18,5x14, Asplund 27, Haskel 33

Ngt gulnad

146735

2012-09-12