Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Hötorget"- Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 92/350, färglitografi, 42x34 cm
gulnader
146752
2012-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här