Sven Erixson litografi

Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Hötorget"- Stockholm 1958, signerad Sven Erixson, 92/350, färglitografi, 42x34 cm

gulnader

146752

2012-09-16