Vinkylare Gustavsberg Kåge Cintra

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINKYLARE/YTTERFODER, Gustavsberg, Kåge, Cintra, 1930-tal, höjd 18,5, diameter 18 cm

Enstaka nagg

146770

2012-09-10