Karin Broos färglitografi

Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi
Karin Broos färglitografi

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROOS, Karin (född 1950): Kvinnlig modell, färglitografi, signerad, 56/90, 58x38cm

146779

2012-09-12