Sven Erixson litografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Självporträtten", 1955, signerad X:et samt av konstnärerna Rolf Jansson, Lennart Gram och Roland Svensson, 18/47, litografi, 33x48 cm, med dedikation
gulnader
146801
2012-09-16