Sven Erixson litografi

Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970), "Självporträtten", 1955, signerad X:et samt av konstnärerna Rolf Jansson, Lennart Gram och Roland Svensson, 18/47, litografi, 33x48 cm, med dedikation

gulnader

146801

2012-09-16