Taklampa

Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

TAKLAMPA, med vit glaskupa, 1930/40-tal, höjd 87 cm, diameter ca 35 cm

Kantnagg samt slitage på armen

146836

2012-09-11