Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Absolut Kurant", signerad Y Edelmann, 87/199 färglitografi, 80x54 cm (bladstorlek 91x64 cm), oramad

146883

2012-09-26