Botero-affisch signerad

Botero-affisch signerad
Botero-affisch signerad

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AFFISCH, Botero, Henie-Onstad, Höviksodden, tuschsignerad, 98x67 cm, signerad vid Boteroutställningen på Moderna Musedet 2011-02

Pappersskador

146904

2012-09-12