Bengt Böckaman litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
BÖCKMAN, Bengt (född 1926): Stadsmotiv, signerad och daterad Bengt Böckman -74, 142/175, färglitografi, 50x60 cm
Kuntoraportti
146920
Päivämäärä:
2012-09-12