Hilma af Klint olja

Hilma af Klint olja
Hilma af Klint olja
Hilma af Klint olja
Hilma af Klint olja
Hilma af Klint olja
Hilma af Klint olja

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KLINT AF, Hilma (1862-1944): Sittande flicka, signerad och daterad H af Klint 87, olja på duk, 64x53 cm

Krackeleringar

146937

2012-09-13