Albert van Dijck kustlandskap
2012-09-10
146939
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
van DIJCK, Albert (1902-51): Kustlandskap, sign. A v Dijck, olja på duk, 40x50 cm
Obetydliga små hål i duken