Baljfåtöljer 1 par sengustavianska

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustavianska, dekor i pastellage, bemålade

Smärre skador och lagningar

146943

2012-09-20