Stilleben 1900-tal
2012-09-12
146951
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad och otydligt daterad, 99x79 cm