Anders Samuelsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMUELSSON, Anders (f. 1943): Kvinna med Martini, signerad A. Samuelsson, färglitografi, bildytan 38x51 cm

146957

2012-09-13