Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HAKE, Claes (född 1945): Figur, signerad Hake, patinerad brons, höjd inklusive träsockel 26 cm
Smärre slitage
146965
2012-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här