Claes Hake brons

Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons
Claes Hake brons

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HAKE, Claes (född 1945): Figur, signerad Hake, patinerad brons, höjd inklusive träsockel 26 cm

Smärre slitage

146965

2012-09-11