Skulptur av Wilhelm Zwick

Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick
Skulptur av Wilhelm Zwick

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ZWICK, Wilhelm (verksam 1930-tal): Ryttare till häst, försilvrat gjutdods, Kaiserzinn, signerad W. Zwick, total längd 46 cm

147041

2012-09-12