Schatull med likörservis

Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis
Schatull med likörservis

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHATULL med likörservis, 1800-tal, rotfanér samt inläggningar delvis i pärlemor, bestående av, 4 flaskor med propp, 8 likörglas, höjd 27, 35x25 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

147046

2012-09-11