Birger Böe olja

Birger Böe olja
Birger Böe olja
Birger Böe olja
Birger Böe olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BÖE, Birger (1900-tal): Kustvy, sign BEH Böe, olja på duk, 21x29 cm

147057

2012-09-13