Valdemar Leeb Lundberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEEB LUNDBERG, Valdemar (1880-1927): Landskapsmotiv från Luleå, signerad Leeb, daterad 1921 a tergo, olja på duk, 38x46 cm

147063

2012-09-13