Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEEB LUNDBERG, Valdemar (1880-1927): Landskapsmotiv från Luleå, signerad Leeb, daterad 1921 a tergo, olja på duk, 38x46 cm
147063
2012-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här