Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-81):"Univers eb formation" 1951-68, signerad och numrerad Baertling 176/300, färgserigrafi, 17x19 cm

147077

2012-09-13