Bo Furugren oljemålning

Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FURUGREN, Bo (född 1942): Sto och föl, signerad och daterad 1994, olja på duk, 50x65 cm

147079

2012-09-14