Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SZÖNYI, Istvan(1894-1960 Ungern): Stilleben med citroner, signerad och daterad 1920, olja på duk, stämpelmärkt a tergo, 29x39 cm
Smärre färgbortfall
147130
2012-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här