Istvan Szönyi oljemålning

Istvan Szönyi oljemålning
Istvan Szönyi oljemålning
Istvan Szönyi oljemålning
Istvan Szönyi oljemålning
Istvan Szönyi oljemålning
Istvan Szönyi oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SZÖNYI, Istvan(1894-1960 Ungern): Stilleben med citroner, signerad och daterad 1920, olja på duk, stämpelmärkt a tergo, 29x39 cm

Smärre färgbortfall

147130

2012-09-14