Fernand Legèr färglitografier
2012-09-14
147142
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEGÈR, Fernand (Frankrike 1881-1955):(2 blad), Ur Cirque, 1950, osignerade färglitografier, upplaga 300 ex., 42x32 cm, färgerna blekta, gulnad, Litteratur: Saphire