Martin Kippenberger affisch

Martin Kippenberger affisch
Martin Kippenberger affisch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIPPENBERGER, Martin (Tyskland 1953-1997): Utställning - Anders Tornberg, signerad och daterad 90, affisch, 83x58 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Veck

147182

2012-09-14