Marianne Lindberg De Geer litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): "Jag tänker på mig själv", signerad ML De Geer, 21/100, litografi, 40x25 cm

147190

2012-09-14