Pierre Bosco oljemålning

Pierre Bosco oljemålning
Pierre Bosco oljemålning
Pierre Bosco oljemålning
Pierre Bosco oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOSCO, Pierre (Frankrike 1909-1993): "Course de Trotteurs, signerad Bosco, olja på duk, 80x166 cm

Smärre färgbortfall

147233

2012-09-14