Severin Nilson oljemålning
Valmis
2012-09-14
147239
| Korkein tarjous | 8 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Motiv från Dalarna, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 63x99 cm