Erland Cullberg pastell

Erland Cullberg pastell
Erland Cullberg pastell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2012): Kvinnofigur, osignerad, olja på pannå, 100x81 cm,
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare

kantskador

147278

2012-09-17