Väggpendyl i gustaviansk stil

Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, stämplad 1925, förgylld, höjd 59 cm, nyckel och pendel finns

Bruksslitage

147311

2012-09-13