Roland Svensson färglitografi
2012-09-14
147332
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad roland S, 157/350, färglitografi, 24x35 cm