Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, glas, Edward Hald, Orrefors, signerad ORREFORS gallery -82 E H, dekor av spiralvridna blå linjer, höjd 10, diameter 24 cm
Fotnagg
147343
2012-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här