Glasskål

Glasskål
Glasskål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, glas, Edward Hald, Orrefors, signerad ORREFORS gallery -82 E H, dekor av spiralvridna blå linjer, höjd 10, diameter 24 cm

Fotnagg

147343

2012-09-14