Zoia oljemålning

Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning
Zoia oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZOIA (1903-1999): Stilleben med liljor, på guldgrund, signerad Zoia, olja på pannå, 55x38 cm

Färgbortfall i guldet

147347

2012-09-15