Bo Lassen akvarell

Bo Lassen akvarell
Bo Lassen akvarell
Bo Lassen akvarell
Bo Lassen akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

LASSEN, Bo (1900-tal): Stilleben med Dagens Nyheter, signerad och daterad Bo Lassen 946 (1946), akvarell, 48x70 cm

147354

2012-09-14