Nils Kölare serigrafi
2012-09-14
147357
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -87, 63/80, färgserigrafi, 71x93 cm
märken