Arvid Fredrik Lönnroth oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LÖNNROTH, Arvid Fredrik (1823-1880): Hästar, signerad F Lönnroth, olja på duk, 33x39 cm

147359

2012-09-16