Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild, signerad och daterad Wolf, Dresden, 1905, olja på duk, 60x100, ramen med pastellage och märkt "Romanze"
Smärre ramskador
147377
2012-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här