Oljemålning signerad Wolf

Oljemålning signerad Wolf
Oljemålning signerad Wolf
Oljemålning signerad Wolf
Oljemålning signerad Wolf

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild, signerad och daterad Wolf, Dresden, 1905, olja på duk, 60x100, ramen med pastellage och märkt "Romanze"

Smärre ramskador

147377

2012-09-14